خدمات اینترنت Public WiFi


Public Wi-Fi، سرویس وایرلس عمومی است که در مکانهایی که آسیاتک آنجا را مجهز به این سرویس کرده باشد، عموم مردم می توانند به سرویس Wi-Fi متصل شده و از خدمات اینترنت پرسرعت آسیاتک استفاده نمایند. برای استفاده از سرویس وایرلس عمومی (Public Wi-Fi) آسیاتک کافیست در مکانهایی که آسیاتک آنها را به Public Wi-Fi تجهیز کرده است، کاربر به این سرویس متصل شود. الف) سرویس رایگان: کاربر می تواند با انتخاب گزینه ثبت نام رایگان و تکمیل اطلاعات از روزانه 60 دقیقه و 100 مگابایت حجم رایگان استفاده نماید. نکته: کاربر در صورت استفاده از سرویس رایگان در هر روز باید اطلاعات خود را وارد نموده و از رمز عبور جدید استفاده نماید. ب) ثبت نام دائمی: اگر فرد تمایل به خرید سرویس بدون محدودیت زمانی و با حجم دلخواه را داشته باشد، می تواند با انتخاب گزینه غیر رایگان ثبت نام خود را کامل نموده و پس از پرداخت آنلاین، از سرویس وایرلس عمومی دائمی استفاده نماید. جهت درخواست سرویس PWA با ایمیل m.sanaei@rep.asiatech.ir مکاتبه کنید.


نام سرویس قیمت یک ساله (تومان)
Public Wifi ویژه (6مگ/6 گیگ 12 ماهه)15000

گیگ باکس خدمات Public wifi قیمت کل(تومان)
گیگ باکس 2گیگ 1 روزه 5000
گیگ باکس 5گیگ 7 روزه10000
گیگ باکس 10گیگ 30 روزه15000
گیگ باکس 20گیگ 30 روزه 25000


راهنمای کاربری Public Wifi

پس از انجام مراحل زیر، کاربر میتواند از 100 مگابایت حجم رایگان به مدت یک ساعت استفاده نماید و پس از اتمام حجم به صورت آنلاین ترافیک اضافه خریداری نماید. ثبت نام سرویس موقت (رایگان) : اگر فرد تمایل به استفاده از سرویس رایگان را داشته باشد، در صفحه ورود با کلیک روی گزینه «سرویس رایگان»، صفحه ثبت نام را مشاهده خواهد کرد که پس از تکمیل اطلاعات و ثبت نام، نام کاربری و کلمه عبور برای ایشان از طریق پیامک (SMS) ارسال می‌گردد. پس از تایید ثبت نام، کاربر به اینترنت متصل خواهد شد و می‌تواند روزانه از 60 دقیقه و 100 مگابایت حجم رایگان در تمامی اماکن مجهز به وایرلس عمومی آسیاتک (Public Wi-Fi) استفاده نماید.

نکته 1: ثبت نام باید با حروف فارسی و اطلاعات دقیق کارت ملی انجام گردد. نکته 2: اکانت های دائمی ایجاد شده، سراسری است و کاربر در هر نقطه ایی که ثبت نام نماید، می تواند از اکانت خود در کلیه نقاطی که سرویس Public Wi-Fi آسیاتک وجود داشته باشد، استفاده کند و هر اکانت ثبت نام شده به مدت یک سال معتبر خواهد بود. کاربران میتوانند با اتصال به Asiatech Free WiFi در مکان های پرترددی از جمله فرودگاه مهرآباد تهران ، مجتمع تجاری کوروش تهران، راه آهن تهران، فرودگاه بین المللی امام خمینی و ... از خدمات اینترنت پرسرعت آسیاتک استفاده نمایند. برای اتصال به این وای فای، نیازی به رمز عبورنخواهد بود و بلافاصله صفحه لاگین برای کاربر نمایش داده خواهد شد.


برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه اتصال و استفاده راهنمای سرویس وایرلس عمومی (public wifi) آسیاتک را مطالعه فرمایید.

برای یافتن پاسخ خود در مورد سرویس وایرلس عمومی (public wifi) آسیاتک، سوالات متداول را مطالعه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره 31044-023 (داخلی 1) تماس حاصل فرمایید.