آسیاتک

اینترنت اقتصادی شهروندی ویژه اعضای اپلیکیشن سمنان من


سورپرایز ویژه سمنانی ها!!! پیرو همکاری اپلیکیشن سمنان من و آسیاتک، امکانی فراهم شده تا از اینترنت بلند مدت یکساله با کمترین هزینه ممکن بهره مند شوید.متقاضیان دریافت اینترنت اقتصادی شهروندی می توانند با دریافت کد تخفیف 70 درصدی از طریق سامانه دریافت کد تخفیف که در پایین صفحه قرار دارد،نسبت به خرید سرویس 12 ماهه 2000 گیگ داخلی معادل 1000 گیگ بین الملل با سرعت 8 مگابیت اقدام نمایند.سرویس مذکور تنها برای متقاضیانی که اپلیکیشن سمنان من را بر روی گوشی خود نصب داشته باشند امکان پذیر می باشد.برای سازمان ها بصورت فروش گروهی امکان پذیر می باشد.کلیه قیمت ها با محاسبه تخفیف درج شده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر با سامانه 31044-023 داخلی1 یا شماره مستقیم 91010108-023 تماس حاصل فرمایید.مهلت ثبت نام و خرید سرویس فقط تا 1401/09/30 می باشد و در صورت تمدید اطلاع رسانی خواهد شد.


لیست تعرفه ها

آسیاتک

کلیه سرویس ها به قیمت سازمانی و فروش عمده می باشد و از تعرفه سایر شرکت ها ارزان تر و رقابتی تر می باشد.


توضیحات:
به تعرفه سرویس مذکور 9% مالیات بر ارزش افزوده و عوارض اضافه میگردد.هزینه رانژه مخابراتی 65400 تومان می باشد.هزینه راه اندازی اولیه در دفتر نمایندگی 32700 تومان و راه اندازی در منزل یا محل مشترک 98100 تومان می باشد.نحوه محاسبه ترافیک بین الملل دوبرابر ترافیک داخلی می باشد.کلیه تعرفه ها بر اساس ترافیک داخلی درج شده است.مصرف هر گیگ از ترافیک بین الملل،دوبرابر از حجم مشترک را کسر خواهد کرد.


سیستم دریافت کد تخفیف

در صورت بروز هرگونه مشکل در تایید فرم باید cache مرورگر خود را پاک کنید.

ارسال تصویر کارت ملی مشترک از طریق کادر زیر الزامی می باشد.همچنین برای دریافت کد تخفیف می بایست اطلاعات مشترک وارد گردد.
حداکثر حجم مجاز برای ارسال 5 مگابایت و پسوند فایل jpg ، jpeg یا png باشد.
درصورتی که پس از استعلام، شماره شما قابلیت ثبت نام نداشت از ادامه دادن مراحل خودداری کنید. در غیر این صورت عواقب آن برعهده شما می باشد.

استعلام